KONST / Litografier / Färglitografi 15837018

nr 1583 7018

Färglitografi

4 st, Anders Dahl, 275 upplaga, färglitografi, yttermått inklusive ram: 23x46-48x50 cm. Signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 december 2023
kl 19:45:02